stary dziad napisał(a):

Przecież tezę już masz.
Nasz klub jest bankrutem a zarząd jest beznadziejny.
Do świętowania schadenfreude Ci to sprawozdanie jest potrzebne?
Może lepiej nie oczekuj bo jak tam będzie co innego...
|
Coś w ten deseń. Ale bardziej mnie interesuje gdzie konkretnie rozeszły się pieniądze.