Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3928
Stary 12.10.2022, 11:34
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Przecież tezę już masz.
Nasz klub jest bankrutem a zarząd jest beznadziejny.
Do świętowania schadenfreude Ci to sprawozdanie jest potrzebne?

Może lepiej nie oczekuj bo jak tam będzie co innego...
Coś w ten deseń. Ale bardziej mnie interesuje gdzie konkretnie rozeszły się pieniądze.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując