Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3920
Stary 12.10.2022, 10:25
Karherop napisał(a):Wyświetl post
To co, mamy żyć na kredyt jak Sarapata i pewnego dnia rejestrować stadion w Gliwicach do gry w ekstraklasie? Fajnie było sobie nadciągać Hiszpanów i walczyć o puchary. Pal licho że potem upadłość staje przed oczami

Można sobie opowiadać że chcemy mieć i 50 skautów, ale jesteśmy w 1 lidze i póki z niej nie wyjdziemy wszystko poza zdroworozsądkowe ilości można włożyć w bajdurzenie.

Więcej, ja nawet nie chce słuchać o tym co będzie z klubem jak awansuje do esa.

Ma nas być stać na najlepszych Polaków? Klub 1 ligowy?

Za bazę w Myślenicach podziękuj Cupialowi. Gdyby wtedy wziął na nią kredyt to mielibyśmy ja już dawno spłacona w cenie najmu ktory i tak ponosiliśmy.


Zresztą, chyba szkoda się produkować. I tak nie dotrze
Wcinam się, ale przecież w scoutingu nie chodzi o duże pieniądze w realiach lig takich jak nasze. To że nie stać nas obecnie na gaz w bazie to zasługa obecnie nam panujących. W zeszłym sezonie mieliśmy 0,5 mln E na środkowego pomocnika. Prawdopodobnie okazał się paralitykiem dlatego, że właśnie tak scoutujemy, kolega powiedział koledze, że jest ciekawy piłkarz to go weźmy z tej Słowacji. A że w sumie to nie pozycja która potrzebujemy i w sumie nie aż taki ciekawy? Trudno, ryzyk-fizyk. Że facetowi z bodaj najwyższym kontraktem odechciało się grać? Niech posiedzi na wakacjach w Niemczech 3 miesiące, może mu się zmieni albo go upchniemy Chińczykom... Ups, nie zdążyliśmy. Ale następne wakacje już za 2 miesiące, bawmy się za klubowe. A to tylko przykłady pierwsze z brzegu i całkiem świeże.
No to jak tak się bawimy to cóż dziwnego że nie mamy scoutów, piłkarzy, trenerów i w zasadzie niczego. A przypominam, że w czasach postcupialowych najlepsi piłkarze przychodzili do nas za stosunkowo śmieszne pieniądze.
Odpowiedz cytując