Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3917
Stary 12.10.2022, 08:07
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Wlasnie jest. Jakby chcial miec jakies konkretne efekty to by mowil o 5 skautach w PL i kolejnych 5 w Europie. Nie stac nas na powazna siatke skautingu, nie stac nas na kopaczy, nie stac nas na najlepszych Polakow, nie stac nas na powazna akademie z trenerami, nie stac nas nawet na glupia baze w Myslenicach, na ktora trzeba bedzie brac kredyt. Nie stac nas na jeszcze wiele wiecej rzeczy. Jestesmy dziadami, dla innych klubow nie jestesmy zadna konkurencja, moge tak wymieniac i wymieniac.
Na koniec wyjdzie Jas Fasola Jego Ekscelencja Pan Prezes Nowak i puszcza jakies pierdy o tym, ze chce grac Polakami z Malopolski i z wislackim serduchem.
Jakby znal realia to by wiedzial, ze w obecnej chwili na granie Polakami z wislackim serduchem to sobie mozemy pozwolic na poziomie 2,3 ligi.
Raczej niżej. Taka Wieczysta opiera się głównie na ludziach spoza regionu, bez serca w zółto-czarne pasy


Jadczak kilka lat temu przeprowadził dochodzenie o powiązaniach ówczesnej władzy Wisły z WSH. Może teraz zrobiłby podobnie, o powiązaniach ludzi z Wisły z PiS?

Cholera, może to Sasin wszystkim w tym klubie dyryguje, dlatego tak chujowo wychodzi.


Cytat:
Zmiana trenera tu nic nie pomoże gdy konkurencja ma kim biegać przez pełne 90 min a my nie bardzo.
Ech, jakby tak zmienić zasady, że grało by się 2x25 minut, ale z tylko jedną zmianą (na wiele więcej i tak nasza ławka nie pozwala), to byśmy rozniesli tę ligę w cuglach...
Ostatnio edytowane przez Elendil : 12.10.2022 o godz. 08:13.
Odpowiedz cytując