Karherop napisał(a):

@s1meone
Łobo był tak długo w Miedzi, że ciężko aby mu nie przyklejać łatki "jednego klubu" przynajmniej do momentu gdzie w inny klubie zrobi dobra robotę
A włodarze Miedzi nie wytrzymali też dlatego że:
1 ligę zmiażdżyli, Widzew wszedł fuksem
Poczynili mocne transfery pod esa, Widzew miał kosmetyczne zmiany
Mają 5 punktów w esa. Widzew 20.
Łobo niczym Brzęczek dostal tam całkowicie wolną rękę.
|
To jest w sumie dobry przykład, że mimo że na papierze wszystko wygląda ok (jak Miedź przed obecnym sezonem), to boisko zawsze weryfikuje. Czy to Łobo się nie nadawał do ESA? Czy za dużo nowych transferów? Czy za słabe? Czy po prostu niefart? I w sumie nigdy nie da się dać pewnej odpowiedzi. Przypomina mi to casus Wisły po przyjściu Guli i Pasiecznego i zrobieniu wielu transferów - miało żreć, a nie żarło...