Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 12.10.2022, 07:44
Karherop napisał(a):Wyświetl post
@s1meone

Łobo był tak długo w Miedzi, że ciężko aby mu nie przyklejać łatki "jednego klubu" przynajmniej do momentu gdzie w inny klubie zrobi dobra robotę

A włodarze Miedzi nie wytrzymali też dlatego że:

1 ligę zmiażdżyli, Widzew wszedł fuksem
Poczynili mocne transfery pod esa, Widzew miał kosmetyczne zmiany
Mają 5 punktów w esa. Widzew 20.

Łobo niczym Brzęczek dostal tam całkowicie wolną rękę.
To jest w sumie dobry przykład, że mimo że na papierze wszystko wygląda ok (jak Miedź przed obecnym sezonem), to boisko zawsze weryfikuje. Czy to Łobo się nie nadawał do ESA? Czy za dużo nowych transferów? Czy za słabe? Czy po prostu niefart? I w sumie nigdy nie da się dać pewnej odpowiedzi. Przypomina mi to casus Wisły po przyjściu Guli i Pasiecznego i zrobieniu wielu transferów - miało żreć, a nie żarło...
Odpowiedz cytując