wiesniak842 napisał(a):

Sam populizm w sobie nie jest niczym zlym wszak kazdy europejski, ba, kazdy klub na swiecie chcialby zapewne grac i wygrywac trofea majac w skladzie samych wychowankow z regionu oddanych klubowi. Rzecz w tym, ze Jego Ekscelencja Pan Prezes Nowak chyba za bardzo nie ogarnia realiow polskiej pilki i tego jakich my wychowankow "hodujemy".
Chyba, ze mial na mysli gre w obecnej 2-ej lidze czy tam 3-ej. Wtedy jego slowa w sumie mialyby sens.
|
Jest jeszcze inna opcja. Że ktoś bierze słowa zbyt dosłownie lub sam prezes nie potrafi wysłowić się tak by być dobrze zrozumianym.
Fakt że nawet w tym samym wywiadzie powiedział że chce zatrudnić teraz 1 skauta na polski rynek i kolejnego na rynek zagraniczny świadczy że nie jest tak oderwany od rzeczywistości.