Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3913
Stary 11.10.2022, 16:46
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Mi szczerze po samej aparycji, elokwencji, a szczegolnie po tym wywiadzie naszego prezesa nie wydaje sie zeby on sam wiedzial jak prowadzic biznes. Predzej jakis jego wspolnik czy partner.
Tak samo z kazdym dniem plotki z regionu na jego temat wydaja sie byc calkiem realne. Robil se chlop na budowie, ale mial ziomkow z odpowiedniej partii, ktora doszla do wladzy w 2015, wtedy zalozyl wlasna firme i dziwnym trafem zaczal wygrywac przetargi i dostawal zlecenia.
Ile w tym prawdy? Nie mam pojecia, ale znajac realia funkcjonowania wszystkiego w Bantustanie zwanym Polska, wcale bym nie wykluczal takiego scenariusza.
Jeśliby to była prawda to za rok jeśli uda się przegonić pisiurków od koryta będzie koniec kasy od obajtka no i nm będą mieć trudniej więc i tu zapewne strumień się zmniejszy. Jeśli będziemy w 1 lidze to może zacząć być naprawdę źle.
Odpowiedz cytując