|
Sam populizm w sobie nie jest niczym zlym wszak kazdy europejski, ba, kazdy klub na swiecie chcialby zapewne grac i wygrywac trofea majac w skladzie samych wychowankow z regionu oddanych klubowi. Rzecz w tym, ze Jego Ekscelencja Pan Prezes Nowak chyba za bardzo nie ogarnia realiow polskiej pilki i tego jakich my wychowankow "hodujemy".
Chyba, ze mial na mysli gre w obecnej 2-ej lidze czy tam 3-ej. Wtedy jego slowa w sumie mialyby sens.
|