Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3911
Stary 11.10.2022, 14:16
W ogóle to wspomnienie Nowaka o tym, że "chciałby aby w Wiśle grali tylko sami polacy/wiślacy" pokazuje, że albo nie ma zielonego pojęcia jak wygląda aktualnie europejski futbol, albo pomylił Kraków z Bilbao XD Ahh aż mi się przypomina czcze .......enie z trybun za maskaanta "zostaw rodaków, postaw na młodych polaków", a fakt, że chodziło wtedy o Czekaja i Bruda tylko dodaje walorów humorystycznych do tamtych rządań XDDD

Nie wiem, jak jako prezes niegdyś ekstraklasowego klubu można rzucić takim tekstem bez cienia żenady. Tożto najbardiej kretyński populizm trafiający wyłącznie do najbardziej prawilno narodowej części trybun.
Odpowiedz cytując