Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3907
Stary 11.10.2022, 12:31
Biorąc pod uwagę powiązania jedynej słusznej partii z Błaszczykowskim, aż dziw bierze, że Wisła kompromituje się w pierwszej lidze zamiast grać w fazie grupowej LM.

Taki Obajtek dysponuje w zasadzie nieograniczonymi możliwościami, można nazwać go odpowiednikiem Abramowicza.

Wisła przy tych układach mogłaby pełnić funkcję klubu rządowego, a że na Wiśle od dawna roiło się od aktywistów pisowskich, to powinno być łatwiej.

Pamiętam działalność niejakiej grupy ,,Wiślaccy Patrioci", więc Wisła podobnie jak inne kluby pełniła funkcję bojówek Kaczyńskiego w walce o zagarnięcie Polski dla siebie.
Odpowiedz cytując