|
Biorąc pod uwagę powiązania jedynej słusznej partii z Błaszczykowskim, aż dziw bierze, że Wisła kompromituje się w pierwszej lidze zamiast grać w fazie grupowej LM.
Taki Obajtek dysponuje w zasadzie nieograniczonymi możliwościami, można nazwać go odpowiednikiem Abramowicza.
Wisła przy tych układach mogłaby pełnić funkcję klubu rządowego, a że na Wiśle od dawna roiło się od aktywistów pisowskich, to powinno być łatwiej.
Pamiętam działalność niejakiej grupy ,,Wiślaccy Patrioci", więc Wisła podobnie jak inne kluby pełniła funkcję bojówek Kaczyńskiego w walce o zagarnięcie Polski dla siebie.
|