Ja nie oceniam prezesa jako zarządzającego klubem w całości, być może jest świetny w prowadzeniu biznesu i ogarnia mikro i makro w klubie lepiej niż poprzednicy. Na zarządzaniu się może znać świetnie. To pokaże tylko czas.
Jednakże nie powinni mu dawać mikrofonu do ręki, bo to działanie skrajnie nieodpowiedzialne....
Nasuwa mi się jedno skojarzenie :
https://www.youtube.com/watch?v=CaRNkKOI4vg