Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3904
Stary 11.10.2022, 12:11
Ja nie oceniam prezesa jako zarządzającego klubem w całości, być może jest świetny w prowadzeniu biznesu i ogarnia mikro i makro w klubie lepiej niż poprzednicy. Na zarządzaniu się może znać świetnie. To pokaże tylko czas.

Jednakże nie powinni mu dawać mikrofonu do ręki, bo to działanie skrajnie nieodpowiedzialne....

Nasuwa mi się jedno skojarzenie : https://www.youtube.com/watch?v=CaRNkKOI4vg
Ostatnio edytowane przez s1mone : 11.10.2022 o godz. 12:17.
Odpowiedz cytując