Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.10.2022, 10:25
Karherop napisał(a):Wyświetl post
@Jaroo1

Jeśli zarzucasz komuś kłamstwo to wypada również zweryfikować informacje, by samemu nie wyjść na kłamcę.

Nowak na ost spotkaniu przeliczył ile trzeba kasy w przypadku braku awansu i taki wariant także jest dyskutowany. Tu nie może być zaskoczenia, bo ciężko żeby było w momencie gdy awans nie zależy tylko od nas, ale od postawy innych drużyn.

Łatwo (po tym wywiadzie), zarzucić Nowakowi że nie ma pojęcia o piłce i że trzyma z jedną lub z drugą stroną...Natomiast ciężko mu zarzucić że nie wie na jakich zasadach prowadzić biznes i jak kalkulować aby wychodzić na zero.

Frustracja zabiera niektórym logiczne myślenie.

Niczym to się nie różni od działań trio. Kibice są już nie mniej sfrustrowani od właścicieli.
Liczy świetnie. Brakuje 1,3mln. I to przy założeniu, że cała kasa z transferów wpłynie. Ciekawe jakie założenia przyjmował jak liczył budżet.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując