Drozd napisał(a):

|
Niby czemu nie będzie? Wyjebanie Brzęczka właśnie przywraca nadzieję że będzie...
|
Byłem optymista jak Ty. ale po cyrku na ławce trenerskiej i tym kto na niej został już nie jestem. Zawodnicy słabi to raz, chociaż w powrocie Urygi upatruję szansę, słaby trener i jego sztab to dwa.