skarabeus napisał(a):

A co do kurestwa serku.
Kurestwem jest zagarniecie klubu za 2,5 kola, pozyczenie kasy na procencie a nie wkladanie kasy do klubu, wyciagniecie od kibicow okolo 10 mln zlotych, naciagniecie Nowaka i jego wspolnika na prawie 3 mln zlotych, gdzie realnie wlozyli kase do klubu i przy okazji tego wszystkie mowienie o transparentnosci, udziale kibicow w klubie, a w efekcie kompletny brak transparentnosci.
Jako kibic, udzialowiec, chcialbym wiedziec dokladnie na co byly wydawane pieniadze przez ostatnie 3 lata. Kazda zlotowka. Pelna transparentnosc. Kurestwem jest zapowiadanie tego, a zrealizowanie zero.
I to sie tyczy tez ciebie. Bo utrwalasz ten uklad, godzisz sie na brak transparentnosci, jak cale socios.
Pytanie komu to jest na reke? Pytanie co ma ukryc brak transparentnosci?
Od razu uprzedze twoj slaby argument, ze nalezy zachowac poufnosc pewnych spraw, bo inaczej zaden profesjonalista nie przyjdzie tu pracowac. Tu i tak nikt nie przyjdzie pracowac. Nikt rozsadny, kto zna sie na rzeczy, nie wchodzi do klubu tak umazanego gownem od gory do dolu. I nie chodzi o kryminalna przeszlosc wczesniejszych wladz. To akurat najmniejszy problem,
Problemem jest ciag nielogicznych, kretynskich decyzji.
|
Całe 24h nad tym przekazem myśleliście? Podyktowano Ci to, czy sam się produkujesz, żeby wyjść z twarzą? Nie wrócisz już do swoich kłamstw, przepraszam "pytań", o 20% pożyczki, o spłacanie i pożyczanie, po prostu po temacie? Próbowałeś obrzucić ludzi gównem, nie udało się, to zaczynasz kolejne bzdety wypisywać? Dobrze przynajmniej, że już wiem z kim mam do czynienia.
Naciągnięcie Nowaka? Czy Ty się czytasz? Wiesz jaka jest cena nominalna akcji przy emisji, za ile Nowak rzeczywiście nabył swój pakiet? Włożyli kasę do klubu? Owszem, płacąc za usługi reklamowe - jak wiele innych firm. Ktoś ich do podpisów zmuszał? Co to za bzdurne argumenty?
Spodziewałem się, że zaczniesz (zaczniecie) próbować oczerniać Socios. Znajdź mi jedno stowarzyszenie w Polsce, które działa tak transparentnie, które co miesiąc rozlicza się z każdej złotówki. Nasza pomoc to już 5 mln zł dla klubu, w zdecydowanej większości w DAROWIZNACH. Więc od nas dwa kroki w bok.
Jeszcze jedno - nie imputuj, że Socios nie chce transparentności, bo od lat działamy i zabiegamy o to, by w RN spółki był przedstawiciel Socios. Właśnie po to, by było przejrzyście, byśmy mieli "narzędzie", które pozwoli na kontrolę działań w spółce.