Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3870
Stary 09.10.2022, 12:33
A co do kurestwa serku.

Kurestwem jest zagarniecie klubu za 2,5 kola, pozyczenie kasy na procencie a nie wkladanie kasy do klubu, wyciagniecie od kibicow okolo 10 mln zlotych, naciagniecie Nowaka i jego wspolnika na prawie 3 mln zlotych, gdzie realnie wlozyli kase do klubu i przy okazji tego wszystkie mowienie o transparentnosci, udziale kibicow w klubie, a w efekcie kompletny brak transparentnosci.

Jako kibic, udzialowiec, chcialbym wiedziec dokladnie na co byly wydawane pieniadze przez ostatnie 3 lata. Kazda zlotowka. Pelna transparentnosc. Kurestwem jest zapowiadanie tego, a zrealizowanie zero.
I to sie tyczy tez ciebie. Bo utrwalasz ten uklad, godzisz sie na brak transparentnosci, jak cale socios.



Pytanie komu to jest na reke? Pytanie co ma ukryc brak transparentnosci?

Od razu uprzedze twoj slaby argument, ze nalezy zachowac poufnosc pewnych spraw, bo inaczej zaden profesjonalista nie przyjdzie tu pracowac. Tu i tak nikt nie przyjdzie pracowac. Nikt rozsadny, kto zna sie na rzeczy, nie wchodzi do klubu tak umazanego gownem od gory do dolu. I nie chodzi o kryminalna przeszlosc wczesniejszych wladz. To akurat najmniejszy problem,
Problemem jest ciag nielogicznych, kretynskich decyzji.
Odpowiedz cytując