Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3861
Stary 08.10.2022, 07:35
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Klub sie ma bilansowac a nie własciciel ma zasypywać dziury.
Znowu podejście roszczeniowe.
Właściciele mają tak gospodarować żeby się bilansowało. Jeśli my mamy przychód 49 (plus hipotetyczne) 12 za transfery, a Nowak mówi, że brakuje 10 to co tu się k…. dzieje? Kto zajebał i ile? Radomiak, Mielec czy Warta potrafią grać i się utrzymać za kilkanaście, a dla nas 50 to za mało.
Odpowiedz cytując