AgresywnyChomik napisał(a):

Klub sie ma bilansowac a nie własciciel ma zasypywać dziury.
Znowu podejście roszczeniowe.
|
Właściciele mają tak gospodarować żeby się bilansowało. Jeśli my mamy przychód 49 (plus hipotetyczne) 12 za transfery, a Nowak mówi, że brakuje 10 to co tu się kâŚ. dzieje? Kto zajebał i ile? Radomiak, Mielec czy Warta potrafią grać i się utrzymać za kilkanaście, a dla nas 50 to za mało.