|
Panie Partaczu, który zwiesz się trenerem- wytłumacz teraz Nam Kibicom czemu Hugi tyle czasu był poza kadrą? Drugi mecz w którym skrzydło prawe gra jak należy a Ty szkodniku nie brałeś Go pod uwagę. Brzęczek WON
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|