AgresywnyChomik napisał(a):

Klub sie ma bilansowac a nie własciciel ma zasypywać dziury.
Znowu podejście roszczeniowe.
|
Tylko że ten klub się niezbilansował nie dlatego, że ktoś miał podejście roszczeniowe, tylko dlatego, że właściciel i wybrany przez niego zarząd popełnili fundamentalne błędy w kierowaniu klubem. Przy okazji pokazując swoje podejście roszczeniowe wobec kibiców, którzy dołożyli do tego interesu w cholerę kasy, chociaż też mogliby się ograniczyć do stwierdzenia, że co najwyżej kupią bilet, o ile gra będzie fajna, bo klub ma się bilansować, a nie oni zasypywać dziury.