Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3859
Stary 07.10.2022, 19:19
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Klub sie ma bilansowac a nie własciciel ma zasypywać dziury.
Znowu podejście roszczeniowe.
Tylko że ten klub się niezbilansował nie dlatego, że ktoś miał podejście roszczeniowe, tylko dlatego, że właściciel i wybrany przez niego zarząd popełnili fundamentalne błędy w kierowaniu klubem. Przy okazji pokazując swoje podejście roszczeniowe wobec kibiców, którzy dołożyli do tego interesu w cholerę kasy, chociaż też mogliby się ograniczyć do stwierdzenia, że co najwyżej kupią bilet, o ile gra będzie fajna, bo klub ma się bilansować, a nie oni zasypywać dziury.
Odpowiedz cytując