Merkury napisał(a):

|
Taka jest prawda że Trio jako własciciele mogli funkcjonować wyłącznie w ekstraklasie mając za sobą dużo większą kasę z prawa telewizyjnych i innych bonusów. Także zabawa się skończyła kolejne odejścia o tym świadczą. Nam potrzebny jest jeden właściciel a nie kilku golodupcow którzy nie zapewniają klubowi rozwoju.
|
Klub sie ma bilansowac a nie własciciel ma zasypywać dziury.
Znowu podejście roszczeniowe.