adam_09 napisał(a):

|
Boże święty. My jesteśmy profesjonalnym zawodowym klubem czy akademią młodzików
|
W tym problem, że my raczej byliśmy profesjonalnym zawodowym klubem, a bliżej nam już do akademii młodzików i stąd takie hasła od naszego prezesa.
Najpierw byliśmy dojną krową dla kumatych, a teraz przytułkiem dla rodziny i legend, a od tego "najpierw", do tego "teraz" minęło już parę dobrych lat więc ciężko szukać w naszym klubie oznak profesjonalizmu.
Nie bez powodu leją nas w lidze tacy wirtuozi piłkarscy jak Puszcza czy Chojniczanka.