|
A pro po tych pożyczek. Może warto by było jednak jakoś mocniej właścicieli pociągnąć za temat.
Kto pożyczył, ile pożyczył, do kiedy pożyczył.
Bo znów tworzą się jakieś istotne rzeczy finansowo, które są owiane wielką tajemnicą.
Za 5 lat obudzimy się z podobnym problemem jaki został po Telefonice.
Różnica jest tylko taka, że Cupiał miał hajs, a Ci nasi milionerzy raczej trochę drobnych.
Jak kojarzę, już kiedyś był przegadywany ten temat i wcale nie trzeba pompować kasy do klubu w formach pożyczek, da się inaczej. Zatem też może warto by się jasno określili czy pożyczają czy dają. Jak dają to nie może to być zapisane jako pożyczka.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.
Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]
22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
|