Jagul napisał(a):

TJ na tt:
Nie potrafię zrozumieć dzisiejszych wydarzeń. Nie wycofałem się z żadnych ustaleń. Wręcz przeciwnie. Zawnioskowałem o ich doprecyzowanie i szczegółowe przedstawienie. Tak aby dokument do podpisu stał się wiarygodnym protokołem, zgodnie z ustaleniami sprzed spotkania.
|
Muszą się dogadać, w niejednej firmie wspólnicy się rozchodzili i zawsze to można jakoś załatwić, szkoda że Nowak puścił to do mediów bo takie sprawy powinni między sobą załatwić a wygląda to jak presja medialna na TJ, tak czy siak nie wiemy co się tak faktycznie dzieje więc ciężko to ocenić.