Z tego co pamiętam na spotkaniu Socios TJ czy Królewski mówili, że solidarnie dokładali/pożyczali po bańce co sezon, a nie jednorazowo.(jest zapis wideo, trza by z 2h zmarnować by to odsłuchać raz jeszcze).
Dobre jest to, że już dawno mówili o obowiązkach Wujka, a dopiero teraz zdziwienie ile to miał na głowie

Niedorzeczne jest to, że oczywiście zgodził się być jednocześnie trenerem/negocjatorem/skautem/menagerem itd.