Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3805
Stary 07.10.2022, 09:50
Z tego co pamiętam na spotkaniu Socios TJ czy Królewski mówili, że solidarnie dokładali/pożyczali po bańce co sezon, a nie jednorazowo.(jest zapis wideo, trza by z 2h zmarnować by to odsłuchać raz jeszcze).

Dobre jest to, że już dawno mówili o obowiązkach Wujka, a dopiero teraz zdziwienie ile to miał na głowie Niedorzeczne jest to, że oczywiście zgodził się być jednocześnie trenerem/negocjatorem/skautem/menagerem itd.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 07.10.2022 o godz. 09:53.

Odpowiedz cytując