Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3804
Stary 07.10.2022, 09:44
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
ale czy ja coś źle zrozumiałem , czy odwrotnie , zrozumiałem jako jedyny , bo widze nikt sie tym nie ekscytuje ?

czy prawdą jest że trio za swoje (ówczesne 100%) udziały zapłaciło 22,5 tysiąca pln ( 3x 7500pln) ?
7,5 to dali we trzech (po 2,5k). Reszta to pozyczki.
Odpowiedz cytując