Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3795
Stary 07.10.2022, 07:59
Dorośli faceci, podobno poważni "biznesmeni", firmy, programerzy, chu.je muje - a odstawiają kolejną szopkę na konferencjach / twitterach itp..


U nas naprawdę nie może być normalnie, żeby kilku facetów siadło w pokoju i się po prostu dogadało.


Lata leca, a dalej mamy dramaty wywlekane na forum, okazuje się, że w środku jest kwas, a kasy to w sumie nikt nie ma z nich, żeby dorzucić.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując