|
Dorośli faceci, podobno poważni "biznesmeni", firmy, programerzy, chu.je muje - a odstawiają kolejną szopkę na konferencjach / twitterach itp..
U nas naprawdę nie może być normalnie, żeby kilku facetów siadło w pokoju i się po prostu dogadało.
Lata leca, a dalej mamy dramaty wywlekane na forum, okazuje się, że w środku jest kwas, a kasy to w sumie nikt nie ma z nich, żeby dorzucić.
|