|
Nie porównuj Nowaka z Wałęsy, nie znizajmy się do aż takiego poziomu... Nowak nie czuje piłki i public relation, ale co do reszty za wcześnie by oceniać.
Ale żeby wbić szpile do tego wpisu, pokaż mi właścicieli klubu piłkarskiego w PL, którzy nie uczą się fachu na żywym organizmie?
Cupial uczył się nie mniej nieudolnie, tyle że miał jakieś 100x większy majątek niż trio razem wzięte i kwoty rekompensowały zarządzanie niczym folwarkiem na wsi.
Nie znane mi są wejścia z buta nowych kapitałów właścicielskich które by się obyly bez ofiar, z ostatnich lat:
Korona - spadek
Lechia - zaraz spadnie z esa
Motor Lublin - nie może się wydostać z 2 ligi
Wisła - wiadomo
I nie piszę tego aby usprawiedliwiać trio (ani trochę), ale nie liczny na to że kupi nas ktoś choć trochę większy i od razu będzie miał pasmo lepszych decyzji. Co więcej, trzeba się nastawić na kolejne miesiące eksperymentów.
|