Dawać lizodupy zarządu, wyjdźcie z nor i piszcie dalej jak jest zajebiście
Bo przecież nikt nic nie wie, bo nie ma dojśc do klubu i tylko pieprzy głupoty.
Ostatnie dni to znowu kilka mocnych info, które pokazują jakim klubem jesteśmy i dokąd zmierzamy - potyczka Nowak - Jażdżyński, konferencja Sobola i jego defensywne SFG oraz za jednym zamachem zaoranie Brzęczka i zarządu odnośnie ilości kompetencji Wuja, która przerosłaby każdego normalnego człowieka - tak, tak na ludzki język przekłądając to Sobol powiedział, że zarząd pojebało, że pozwolił na nadanie tylu obowiązków i powierzenie takich kompetencji jednej osobie, a Wuja pojebało, ze takie coś przyjął.