krysztal napisał(a):

|
Przebrnąłem przez całość ufff.Krótko,jesteśmy w dupie.Nie wiem kto tego praw.....a wepchnął na fotel prezesa ale zaraz zacznie obrywać jak obrywał Brzęczek.Koordynator scautingu....jak myślicie kto nim zostanie?
|
ten prawdziwek za swoje 3,85% akcji zapłacił 1 500 000 pln
natomiast trójka zbawców za 80,52% akcji 22 500 pln
raczej łatwo sie nie odkleją