|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
#1533

06.10.2022, 17:09
|
LucjuszWielki napisał(a): 
Podtrzymuje to co również wczoraj psiałem, przeczuwam że Kuba po bracie i Wujku będzie następny - to w nawiązaniu do spotkania w zeszłym tygodniu.
|
Karherop napisał(a): 
JB16 będzie ostatnim który odda swoje udziały. Zapewne mogą się one zmniejszyc ale nie odejdzie z Wisły.
|
https://twitter.com/WojtowiczG/statu...51685523636226
https://twitter.com/WojtowiczG/statu...9gh4dbbfpecFRA
|
|