Drozd napisał(a):

Odpowiedź jest prosta...
Wszystko poza najważniejszym, czyli aspektem sportowym.
|
Wszystko czyli co? Zapewne te mityczne finanse, które mamy tak zajebiście ułożone. Hm... no nie jestem jakoś przekonany, bo posiadając przychody w TOP5 właściciele nie pierwszy raz podobno musieli dołożyć by spiąć budżet, ale to pewnie przez to, że mamy podpisaną umowę na księgowość przez rekinów albo przez to, że wypłacamy jeszcze kasę za 2005 rok, broń boże nie przez ich nieudolność jak sprzedaż piłkarza w miejsce, które jest niewypłacalne i oczywiście od razu dodajmy no skąd mogli wiedzieć, zatem są rozgrzeszeni.