Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 05.10.2022, 21:56
A skąd pomysł, że skoro było 1,3 w Płocku to w Wiśle też będzie 1,3? Porównywanie średnich punktowych to jakiś kabaret. Wyniki nie biorą się z nieba tylko są pochodną gry, można chuja grać i punktować ale długo to nie potrwa. Żeby mieć wyniki trzeba umieć grać, zespół musi umieć grać i od nauczenia tego jest trener. Sobol w podrzędnym Płocku nauczył gry na 1,3 punktu w ekstraklasie. W pierwszej lidze będzie łatwiej zwłaszcza z Zającem bo mam wrażenie że będą się uzupełniać...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując