Drozd napisał(a):

|
A 1,3 Sobola w Płocku to zły wynik? Bo mam wrażenie, że nie najgorszy.
|
Tyle tylko czy Wisła Kraków punktująca na poziomie 1,3 to dobrze czy źle?
Przy punktowaniu na poziomie 1,3 to na stanowisku powinien był zostać Brzęczek... Bo to bedzie oznaczała zmianę dla zmiany... a tu nie chodzi o zmianę dla samej zmiany tylko poprawę wyników... i to nie w eklapie tylko w pierwszej lidze....