Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 05.10.2022, 21:47
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A 1,3 Sobola w Płocku to zły wynik? Bo mam wrażenie, że nie najgorszy.
Tyle tylko czy Wisła Kraków punktująca na poziomie 1,3 to dobrze czy źle?

Przy punktowaniu na poziomie 1,3 to na stanowisku powinien był zostać Brzęczek... Bo to bedzie oznaczała zmianę dla zmiany... a tu nie chodzi o zmianę dla samej zmiany tylko poprawę wyników... i to nie w eklapie tylko w pierwszej lidze....
Odpowiedz cytując