Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 05.10.2022, 16:00
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Wolfy wyznaje zasadę kościoła katolickiego.

Czyli z zasady trzeba bronić wszystkich (nawet najgorszych przestępców),

A jedyna kara to przenieść na inne stanowisko.

Kler w Polsce słynie z obowiązkowego bronienia pedofilów w sutannie. Ta sama zależność.

Brzęczek to zwykła kanalia jakich wiele w ostatnich latach w Wiśle, co pokazuje dzisiejsza sytuacja.

Dla mnie ci co go bronili są agentami Cracovii i tymi, którzy zablokowali odnowienie Wisły.

A kto rządził w latach 16-18? Najwierniejsi z najwierniejszych.

Ich też nazwiecie legendami?

Stąd, nie można mieć do nikogo zaufania po wszelkich wyczynach Błaszczykowskiego.

Wisła nie ma legend.

.
Po pierwsze rozumiem że ten typek nie lubi Kościoła Katolickiego bo jest Żydem z KAŁU ŻYci ulepionym.
Po drugie , oficjalnie doktrynę bronienia wszystkich , nawet najgorszych przestępców zaprezentował niejaki Neumann Sławomir
Po trzecie ,oczywiście corupcjovia napisana przez duże "C", ale w zdarzało się że nazwisko Błaszczykowski było pisane przez małe "b". Przypadek?
Po czwarte , za określenie trenera Brzęczka słowem "kanalia" należą się autorowi słowa jakie kapitan Wagner skierował do oberleutnanta Nogaya
Po piąte , Wisła ma wiele legendarnych postaci i żadne zaklinanie tego nie zmieni
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując