|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
#3749

05.10.2022, 11:35
|
OnizukaTSW napisał(a): 
|
Ja to się zastanawiam, gdzie jest moderacja tego forum, skoro toleruje takie ataki ad personam wobec innych użytkowników. Abstrahując już od poglądów, bo nawet mi od czasu do czasu zdarza się z wolfym zgodzić ...
|
Odeszła razem z Cupialem
|
|