wolfy napisał(a):

Moim zdaniem powinien tym wszystkim .......nąć, żeby mieć spokój od tych kurew które u nas uchodzą za kibiców.
"Wierni po zwycięstwie, obsrani po porażce".
Po co mu to było?
Przy okazji, gdyby ktoś się zastanawiał dlaczego żaden biznes nie zainwestuje nigdy w Wisłę - żeby potem internetowa i stadionowa patologia ich bluzgała, bo piłkarze mają słabszy okres?
Szkoda mi Błaszczykowskiego, tak po ludzku, nie powinien się był w to bagno ładować. Czwarta liga załatwiłaby sprawę większości mend które teraz są balastem dla klubu.
|
Słabszy okres trwa 4 lata i piłkarze to ostatni powód.
Jprdl...