LucjuszWielki napisał(a):

Zgodnie z tym co wczoraj pisałemi jagul się oczywiście śmiał:
https://sport.interia.pl/klub-wisla-...sl,nId,6326229
"Z naszych informacji wynika, że Kuba Błaszczykowski sam go namówił do rezygnacji. Absolutnie nie dlatego, że uważał, iż były selekcjoner miałby sobie nie poradzić z gaszeniem pożaru. Bardziej z tego powodu, że widział hejt, jaki się nakręcił przeciw trenerowi."
Podtrzymuje to co również wczoraj psiałem, przeczuwam że Kuba po bracie i Wujku będzie następny - to w nawiązaniu do spotkania w zeszłym tygodniu.
|
Moim zdaniem powinien tym wszystkim .......nąć, żeby mieć spokój od tych kurew które u nas uchodzą za kibiców.
"Wierni po zwycięstwie, obsrani po porażce".
Po co mu to było?
Przy okazji, gdyby ktoś się zastanawiał dlaczego żaden biznes nie zainwestuje nigdy w Wisłę - żeby potem internetowa i stadionowa patologia ich bluzgała, bo piłkarze mają słabszy okres?
Szkoda mi Błaszczykowskiego, tak po ludzku, nie powinien się był w to bagno ładować. Czwarta liga załatwiłaby sprawę większości mend które teraz są balastem dla klubu.