Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.10.2022, 19:07
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Zgodnie z tym co wczoraj pisałemi jagul się oczywiście śmiał:

https://sport.interia.pl/klub-wisla-...sl,nId,6326229

"Z naszych informacji wynika, że Kuba Błaszczykowski sam go namówił do rezygnacji. Absolutnie nie dlatego, że uważał, iż były selekcjoner miałby sobie nie poradzić z gaszeniem pożaru. Bardziej z tego powodu, że widział hejt, jaki się nakręcił przeciw trenerowi."

Podtrzymuje to co również wczoraj psiałem, przeczuwam że Kuba po bracie i Wujku będzie następny - to w nawiązaniu do spotkania w zeszłym tygodniu.
Moim zdaniem powinien tym wszystkim .......nąć, żeby mieć spokój od tych kurew które u nas uchodzą za kibiców.
"Wierni po zwycięstwie, obsrani po porażce".

Po co mu to było?

Przy okazji, gdyby ktoś się zastanawiał dlaczego żaden biznes nie zainwestuje nigdy w Wisłę - żeby potem internetowa i stadionowa patologia ich bluzgała, bo piłkarze mają słabszy okres?

Szkoda mi Błaszczykowskiego, tak po ludzku, nie powinien się był w to bagno ładować. Czwarta liga załatwiłaby sprawę większości mend które teraz są balastem dla klubu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.10.2022 o godz. 19:13.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując