|
Dyja odpowiadał chyba za przygotowanie fizyczne w sztabie Skowronka wiosną 2019.Z tego co pamiętam niczego nam wtedy nie brakowało,nie odstawaliśmy fizycznie.Skowronek go pogonił i zaliczyliśmy zjazd.
Ja na tym opierałem nadzieję jak przychodził tu z Brzęczkiem.Fornalik też coś w nim widział
|