|
A tak z ciekawości.Sobolewski przejął wszystkie obowiązki Brzęczka czy tylko prowadzenie pierwszej drużyny?Jeśli to drugie to kto obecnie będzie odpowiedzialny za politykę sportową klubu?Kto będzie szukał ewentualnych wzmocnień i negocjował kontrakty?
Krótko mówiąc, czy leci z nami pilot?
|