Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1516
Stary 04.10.2022, 12:49
Wuja się podał do dymisji ale tak na prawdę Kuba go namawiał do dymisji. Ciekawe po co namawiał skoro mógł go zwolnić. Jaja jak nie wiem.

Lucjusz zgodnie z tym co pisałeś wczoraj, że tu jakieś bajki wymyślam m.in. ja, to sobie obejrzyj filmik Kołtonia i CI wyjaśnia co się w tym klubie odpierdala, jaki cyrk robi trio, jakie tam są problemy. A twierdzi, ze ma info z klubu i z ludzi z zewnątrz klubu, którzy coś wiedzą.

Cytat:
Wiedziałem że Brzęczek jest słabym trenerem, ale nie aż tak słabym.
Brzęczek nie jest aż tak słaby. To cienias ale nie jakaś tragedia największa. Po prostu w naszym klubie trio odejmuje każdemu trenerowi 30% umiejętności. Skoro np Wuja nie jest Bogiem trenerki, to musi mieć stworzone wręcz idealne warunki żeby mu zażarło, jeśli w Wiśle ma patologiczne warunki to tym bardziej wypadnie gorzej niż w rzeczywistości go stać.

I cały problem Skowronka, Stolarczyka, Hyballi, Guli i Brzęczka rozwiązany - zjebane trio. Ci faceci ośmieszają się średnio mniej niż co pół roku... Zaciąg trenerów, prezesów, dyrektorów sportowych i kopaczy z dupy. U nas już nawet rundy jednej nie potrzeba aby była gruntowna zmiana czy to na stanowisku trener/prezes czy w kadrze
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując