LucjuszWielki napisał(a):

Zgodnie z tym co wczoraj pisałemi jagul się oczywiście śmiał:
https://sport.interia.pl/klub-wisla-...sl,nId,6326229
"Z naszych informacji wynika, że Kuba Błaszczykowski sam go namówił do rezygnacji. Absolutnie nie dlatego, że uważał, iż były selekcjoner miałby sobie nie poradzić z gaszeniem pożaru. Bardziej z tego powodu, że widział hejt, jaki się nakręcił przeciw trenerowi."
Podtrzymuje to co również wczoraj psiałem, przeczuwam że Kuba po bracie i Wujku będzie następny - to w nawiązaniu do spotkania w zeszłym tygodniu.
|
To są wszystko skutki.Może ktoś w końcu się zreflektuje i zacznie szukać przyczyn