LucjuszWielki napisał(a):

Często to powtarzam w różnych słowach na SB to mnie jadą od oblężonej twierdzy, klakiera czy "wyliż jaja Błaszczykowskiemu"... zresztą można prześledzić kilka ostatnich wpisów i odpowiedzi na nie.
Z pół roku temu pisałem, że nie zdziwię się jak Kuba yebnie tym wszystkim przez właśnie takich popaprańców, którzy ubliżają bez najmniejszych skrupułów. Stwierdzę fakt, że kibice w Chojnicach cały mecz jechali po Brzęczku to będą pisać , że jestem chory bo go bronię...
vide JAGUL
"[Dzisiaj 11:18] Jagul: @LucjuszWielki: liż mu dalej dupe
[Dzisiaj 11:19] Wiesz debilu że skoro Brzęczek był jebny w Chojnicach to klub mógł się za nik wstawić"
|
I pewnie dlatego że najchętniej zrównałyby ten klub z ziemią stawiają się w liczbie średnio 15 tyś na mecz a także włączają się do każdej akcji która ma pomóc finansowo temu klubowi