|
Kolego ja meczów Kmiecika nie pamiętam, ale nie zamierzam go obrażać i mieszać z błotem. Wiele rzeczy mi się nie podoba w tym klubie, ale to nie usprawiedliwia plucia na takie osoby. Raz, że to jest to kwestia "legendy" klubu , dwa po prostu kultury i wychowania.
|