Wyświetl pojedynczy post
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3718
Stary 03.10.2022, 22:31
Nie wiem czy to możliwe, ale odnoszę wrażenie, że Kuba tak naprawdę nie potrafi zarządzać ludźmi. Boi się tego, że będzie miał do współpracy kogoś stanowczego, mającego inną wizję, mniej posłusznego, uległego i nie będzie umiał nad nim zapanować. Dlatego też do współpracy wybiera ludzi, którzy nie będą "podskakiwać" czyli najczęściej rodzinę, osoby które bardzo dobrze zna i wie co się po nich spodziewać. Boi się osób "nieznanych" mu bo z jakiegoś powodu boi się, że w jakiś sposób mogą mu zaszkodzić, a on będzie miał problem nad tą osoba zapanować. Mogę się mylić, ale mam wrażenie, że wszystkie osoby z otoczenia Kuby są do siebie mocno podobne z charakteru, są takie nijakie, takie ciepłe kluski, anemiczne, spokojne. No chyba, że tylko ja mam takie wrażenie.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując