nero napisał(a):

|
Młodzi nie zrozumieją i ja się im nie dziwie. Zobacz jak my patrzymy na mecze z Parmą, Schalkę jak coś świetnego, zajebistego, doświadczyliśmy tego, a młodzi? To było w 2002 roku, niektórzy wtedy się dopiero urodzili, jak na to patrzą? Tak jak 30-latkowei na mecze w 1978 z Club Brugge, był sobie jakiś tam mecz, 10 lat przed narodzinami, na video ledwo piłkę widać, nie jara Cię to. I oni mają tak samo, nie jara ich Sobol, który skończył karierę piłkarską jak mieli 13 lat.
|
I co w związku z tym? Mam prawo piłkarzy, których nie pamiętam z boiska, zasłużonych dla klubu, obrażać?
Delgado napisał(a):

|
Nikt nie okazuje braku szacunku do dawnych osiągnięć czy zachowań, ale jak ta sama osoba szkodzi Wiśle tu i teraz, to aureola dawnej wiślackości przestaje działać. A przynajmniej powinna przestać, jak widać nie dla wszystkich
|
Cóż takiego zrobił Sobolewski, w jaki sposób szkodzi, że jakiś anonim może sobie o nim pisać "burak", a o innym starszym jegomościu "ubek" i jest to przez Ciebie usprawiedliwiane?