South napisał(a):

|
Wystarczy mieć minimum szacunku bo po prostu tak wypada.
|
Młodzi nie zrozumieją i ja się im nie dziwie. Zobacz jak my patrzymy na mecze z Parmą, Schalkę jak coś świetnego, zajebistego, doświadczyliśmy tego, a młodzi? To było w 2002 roku, niektórzy wtedy się dopiero urodzili, jak na to patrzą? Tak jak 30-latkowei na mecze w 1978 z Club Brugge, był sobie jakiś tam mecz, 10 lat przed narodzinami, na video ledwo piłkę widać, nie jara Cię to. I oni mają tak samo, nie jara ich Sobol, który skończył karierę piłkarską jak mieli 13 lat.