|
Czerepach pasiakiem? No JPRDL xD
O w ....ę, a ja myślałem, że teksty typu "hamuj bajerę, bo nie wolno obrażać legendy" to już tylko mogą wyjechać spod klawiatury gimba z 2010 roku, który trafił pod lód i właśnie go odmrozili xD
To właśnie m.in. dlatego jesteśmy w takiej dupie, przez to całe zadęcie itd. Jak ktoś se chce postawić w domu ołtarzyk z "legendami" i walić do nich konia, to wolna droga, ale get a life, niech nie narzuca tego innym Wiślakom.. xD
|