Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3709
Stary 03.10.2022, 20:52
ZOLW1449 napisał(a):Wyświetl post
Zrozumcie dałem przykład Rakowa i Paprzuna, że praca w dłuższej perspektywie się oplaca dla Klubu,Podobnie jest w Piaście z Waldkiem Fornalikiem. Widzisz jakby trener Wisły przegrał jak Papszun Mistrzostwo Polski na ostatniej prostej w 2022 lub odpadł Ligi Konferencji to już byłoby po nim(kiedyś Kasperczak czy Skorża w Wisle)w.Częste zmiany trenerów doprowadzają tylko do haosu i krótko terminowych korzyści co można obserwować w Wisle od wielu lat. Działanie na zasadzie, że kibice chcieli głowy trenera to ja mąją, rozumiem OK. Ale ja się pytam co dalejTakie ruchy w czasie rundy wykonuje się w przerwie Reprezentacyjnej i zatrudnia nowego Trenera, a nie 3 dni przed meczem i drużynę oddaje asystentowi.
Takiego Fornalika z Wisły zdążyliby z pięć razy wyrzucić, taka prawda.

Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
ale masz racje , zmiany trenera co chwile nic nie dają , zwlaszcza jak zostaną ci sami starzy ubecy i burak sobolewski

trzeba zmian
Jesteś zwykłą, żałosną, sfrustrowaną ofiarą losu, jak KOALIK którego tak kochasz cytować. Zawsze z pasiastego wyjdzie natura, nie ważne jak się kamufluje.
Szukaj sobie ubeków na Kałuży.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.10.2022 o godz. 21:40.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując