Takiego Fornalika z Wisły zdążyliby z pięć razy wyrzucić, taka prawda.
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

ale masz racje , zmiany trenera co chwile nic nie dają , zwlaszcza jak zostaną ci sami starzy ubecy i burak sobolewski
trzeba zmian
|
Jesteś zwykłą, żałosną, sfrustrowaną ofiarą losu, jak KOALIK którego tak kochasz cytować. Zawsze z pasiastego wyjdzie natura, nie ważne jak się kamufluje.
Szukaj sobie ubeków na Kałuży.