Wyświetl pojedynczy post
ZOLW1449
Senior Member
 
 
Od: 05.2006
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3706
Stary 03.10.2022, 18:48
Przegrać Mistrzostwo Polski na dwie kolejki przed końcem rozgrywek mając rozbietego Lecha po Pucharze Polski to nie jest porażka. Jest tylko, że to nie ma wpływu bo Raków ma plan długo falowy. Analogiczna sytacja jakby miała miejsce u Nas to trener jest zwolniony w Krakowie. Pokazuję Ci tylko jaka jest mentalność w Krakowie, a jaka 150 km dalej w Częstochowie. Można zmieniać co rundę trenera, ale to wiadać, że problemem nie jest trener. Bo nie uwierzę, że Wdowczyk, Kiko,Carillo, Stolarczyk, Skowrocek,Hybala, Gula, Brzęczek to ludzie, którzy wszyscy mają słaby warsztat trenerski.....Chciałbym doczekac czasu, aż terener przepracuje w Wiśle pełne 12 miesięcy i wtedy zostanie oceniony i zweryfikowany.
Odpowiedz cytując