Chłopie już ci to wyjaśniono wyżej.Co ty za przykłady podajesz?Widziałeś po 8 miesiącach pracy jakiekolwiek postępy w grze?Przecież taki Fornalik już udowodnił że opłaca sie mu dać czas bo jest w stanie odcisnąć na drużynie swoje wymagania.O Papszunie szkoda nawet wspominać bo tam efekty były od razu nawet jeśli na początku wyniki jeszcze się nie zgadzały.