Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1484
Stary 03.10.2022, 12:36
Grisza1 napisał(a):Wyświetl post
Jerzy Brzęczek przyszedł w trudnym czasie i podjął się trudnego zadania. Za to szacunek, że się podjął tego, czego inni podjąć by się nie chcieli. Czego zabrakło? Nie nauczył Wisły wygrywać. Mecze zremisowane przegrywaliśmy, mecze zwycięskie remisowaliśmy. Czasem pechowo, czasem przez sędziów, czasem przez siebie. Odchodzi trener, który nie odcisnął swojego piętna na drużynie. Dzięki trenerze za to, co dobre, powodzenia w dalszej karierze i życiu!
Trzeba z klasą się zachować, a nie jak KOALIK wyzwiska rzucać na SB.. przecież to przechodzi wszelakie pojęcie.

Wyzwiska lecą ze strony kibiców , na bank to pomaga podjąć decyzję ewentualnym następcom.

* Mała poprawka - mecze zwycięskie nie remisowaliśmy, a przegrywaliśmy.


Za Brzęczka mieliśmy TRZY finały (nie liczę tego ze Ślaskiem bo tam nie mogliśmy przegrać):
-Płock przegrana w kuriozalnych okolicznościach 3:4;
- Jagiellonia 0:0 u siebie mecz o wszystko;
- Mecz o życie z radomiakiem - prowadzimy 2:0 i dostajemy oklep w niewyobrażalnym stylu...

Ja nie mam wątpliwości, że jakbyśmy załapli się jakimś cudem z Brzęczkiem do barażów to skończyłoby się jak te 3 mecze, które wymieniłem...
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 03.10.2022 o godz. 12:42.

Odpowiedz cytując