Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3685
Stary 03.10.2022, 12:13
ZOLW1449 napisał(a):Wyświetl post

Zobaczcie jak działa Raków, zatrudnił trenera 6 lat temu i Paprzun powoli dokładła kolejne cegiełki do tego projektu. Dzięki stabilizacji i zaufaniu w ciężka pracę prawdziwe efekty przyszły po 3-4 latach tego projektu. A w Wiśle to przez 4 lata mamy 3 Presesów i 5 trenerów. W budowie Klubu nie można działać emocjami, jeszcze do tego w takim miejscu jak Wisła, gdzie jest 20 000 trenerów i fachowców od prowadzenia Klubu. W Wiśle po porażce ze Slavią Praga Papszun już by nie był nadal trenerem pierwszego zespołu, a w Rakowie nikt nie wykonał gwałtownego ruchu po takim ,,upokorzeniu".
Weź pod uwagę, że mają właściciela miliardera, nie mają milionowych długów, nie mają presji kilkudziesięciu tysięcy kibiców. Dostająca po dupie w 1 lidze Wisła ma większe zasięgi medialne niż bijący się o mistrzostwo Raków.
Oni na luzie mogliby grać 2-3 sezony w takiej 1 lidze i budować sobie drużynę bez spiny. Bo wierzyciele nie ścigają, bo kibice mało znaczą. U nas to niemożliwe. Dużo łatwiej działać jak masz pieniądze i spokój.
Co nie znaczy, że i w naszych warunkach się nie da. Mimo wszystkich problemów powinno być dużo lepiej, dlaczego nie jest to już inny temat.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując